Parfémy a jejich tváře

12. prosince 2009 v 13:42 |  Celebrity
12.12.2009 09:30 Svůj vlastní parfém vytvářejí silné osobnosti, ke kterým vzhlíží mnoho lidí, chtějí být jako oni nebo se jim alespoň přiblížit.
CHRISTINA AGUILERA (P&G)
CHRISTINA AGUILERA (P&G)
NAOMI CAMPBELL
Modelka Naomi Campbell je ve světě vůní ostřílenou profesionálkou. Za deset let, kdy spolupracuje s firmou P&G, uvedla na trh již 10 parfémů, které nesly její jméno. Na všech se podílela autorsky. Její úspěšná řada vůní Cat deluxe se v květnu tohoto roku rozšířila o novou vůni - Cat deluxe With Kisses. Nejnovější vůně je určena ženám, které se nebojí vzít na sebe podobu sexy Amora, kterého v kampani pro tuto vůni ztělesňuje i Naomi.
Každá z vůní Naomi Campbell zosobňuje jedinečnou stránku její osobnosti a každé ženy. Jednou se chce bavit, být středem pozornosti, ráda flirtuje, nebo je tajemnou kráskou.

AVRIL LAVIGNE
Avril Lavigne je nejen zpěvačkou, ale také návrhářkou stylového módního oblečení a doplňků. Nyní se stala i návrhářkou svého prvního vlastního parfému Avril Lavigne Black Star. Její nová vůně je určena dívkám, které jsou stejně jako Avril rebelkami a chtějí vyjádřit svůj styl nejen oblečením, ale také svou vůní. Avrilin styl je znát na první pohled z flakonu i obalu parfému. Krabička parfému je v růžovo-stříbrné kombinaci a představuje stylové punkové kování, které nosí Avril na svých páscích a náramcích. Flakon ve stylu punky hvězdy má navíc malý dárek, který lze nosit jako prsten nebo stylový přívěšek na krk.

CHRISTINA AGUILERA
Spolupráce Christiny Aguilery a P&G trvá již od roku 2007, kdy společně uvedli její první vůni, nesoucí jednoduše jméno Christina Aguillera. S uvedením druhé vůně, poskytla Christina i pohled do zákulisí, jak se vytvářela nová vůně Inspire.

Christina o vůni "INSPIRE" (minirozhovor)

Co pro Vás znamená uvedení nové vlastní vůně?
Jsem nadšena z uvedení mé druhé vůně. Podobně jako u prvního parfému, jsem se opět podílela na tvorbě a dala jsem do toho vše. A výsledek je skvělý.

Kde jste hledala inspiraci pro novou vůni?
Inspiraci jsem našla v Pop Artu a myšlence modernizovat 70. léta. Všechny nápady z té doby jsem využila při tvorbě vůně. "Inspire" skvěle zachycuje moje aktuální já, a mimochodem musím přiznat, že jsem se nikdy necítila tak sebejistá a sexy.

Jak by jste popsala svoji vůni?
Mám ráda vůně, které ženám dodají pocit jistoty, síly a umožní jim cítit se sexy, a to je přesně to, co jsem chtěla svojí novou vůní dosáhnout.

Jak jste se podílela na vývoji vašeho nového parfému?
Podobně jako u prvního parfému, také zde jsem se podílela ve všech fázích. Je to vzrušující pracovat na parfému od začátku až po design flakónu a krabičky. Dovolí vám to vyjádřit své myšlenky. "Inspire" absolutně zapadá do mojí nové image - a moderní pohled na Pop Art éru. Stejně jako Pop Art, je i vůně "Inspire" zábavná a barevná. Do designu jsem chtěla zakomponovat proměnlivost mně vlastní. Proto jsem zvolila kombinaci klasické ženskosti s osobitostí. Vůně připomíná bujarý rozkvět, kdy se snoubí křehkost se smyslností, tak jako klasický ženský půvab s moderností.

Jaká by měla být žena, která bude nosit vaši vůni?
Ženy s vůní "Inspire" si musí věřit a jít za svými sny a inspirací. Jako umělkyně jsem hrdá na sebevyjádření a myslím si, že žena, která to umí, je silná a sexy, ačkoli ve skutečnosti vůbec nevypadá jako modelka. Být sexy je věcí mysli. A parfém je silným nástrojem k sebevyjádření, pomáhá vám cítit se sexy a jistě! Chtěla bych, aby se ženy cítily sexy, sebejisté a silné, když nosí moji vůni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama